Oficjalnie: Banović w Zawiszy

Oficjalnie: Banović w Zawiszy
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz ogłosił transfer Marko Banovicia.

19-letni obrońca ostatnio występował w FK Budućnost Podgorica. W minionym sezonie wziął udział w dziewięciu meczach ligowych. Młody zawodnik jest jednym z najbardziej obiecujących młodych talentów z tego kraju. W reprezentacji narodowej do lat 19 pełni funkcję kapitana.

Wcześniej bydgoski klub pozyskał dwóch innych zawodników z Czarnogóry - Blažo Igumanovicia oraz Andrija Vukcevicia. Warto wspomnieć, że zgodnie z przepisami I ligi podczas meczu na boisku może przebywać wyłącznie jeden zawodnik z kraju spoza Unii Europejskiej. Gracze z Bałkanów nie wystąpią więc razem w jednym składzie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy