Oficjalnie: Bardi w Espanyolu
2015-07-25 20:02:30; Aktualizacja: 10 lat temu
Francesco Bardi dołączył do Espanyolu.
23-latek od czterech lat należy do Interu Mediolan, choć trudno powiedzieć, żeby był praktycznie zawodnikiem tego zespołu - przez dotychczasowy okres bramkarz nie rozegrał w tej drużynie ani jednego meczu.
Przez ostatnie sezony Bardi był wypożyczany do różnych klubów z Włoch, począwszy od Livorno i Novary, skończywszy na Chievo, gdzie nie rozwinął się na miarę swoich możliwości, występując tylko w 10 spotkaniach Serie A. Tym razem uda się w podróż do La Liga, odbywając rok na zasadzie wypożyczenia.
Bardi miał także okazję bronić barw drużyny narodowej. Dla Włoch do lat U-21 rozegrał aż 37 spotkań.

![Szczęśliwe zakończenie konfliktu turecko-saudyjskiego. Youssef En-Nesyri rusza na podbój Bliskiego Wschodu [OFICJALNIE]](img/photos/114740/170x113/youssef-en-nesyri-of-fenerbahce.jpg)

![Kolejny zwrot w sprawie N'Golo Kanté! Transfer coraz bliżej [OFICJALNIE]](img/photos/107876/170x113/ngolo-kante.jpg)

![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/170x113/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/170x113/guillaume-restes.jpg)
![Szczęśliwe zakończenie konfliktu turecko-saudyjskiego. Youssef En-Nesyri rusza na podbój Bliskiego Wschodu [OFICJALNIE]](img/photos/115347/90x60/en-nesyri.jpg)



![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/90x60/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/90x60/guillaume-restes.jpg)




