Oficjalnie: Barisić wypożyczony z Piasta

Oficjalnie: Barisić wypożyczony z Piasta fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Arka Gdynia

Josip Barišić najbliższe pół roku spędzi w Arce Gdynia.

Chorwat ma za sobą nieudaną rundę jesienną - zanotował w niej jedynie 13 występów, w których zdobył jedną bramkę. Po niedawnym sprowadzeniu do gliwickiej drużyny Michala Papadopulosa, który od dłuższego czasu był celem transferowym trenera Radoslava Latala, stało się jasne, że Barisić będzie musiał poszukać sobie innego klubu.

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz ostatecznie trafił na wypożyczenie do Arki Gdynia. Trójmiejski zespół poszukiwał bowiem skutecznego napastnika, gdyż Dariusz Zjawiński i Paweł Abbott łącznie zdobyli w lidze jedynie dwie bramki. Transfer 30-latka oznacza, że jeden z dotychczasowych atakujących "Żółto-Niebieskich" w najbliższym czasie opuści drużynę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy