OFICJALNIE: Barrow w Bolonii

OFICJALNIE: Barrow w Bolonii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bologna

Bologna poinformowała o pozyskaniu Musy Barrowa.

Trzynasta ekipa Serie A poszukiwała zawodnika, który wzmocni rywalizację w linii ataku. Z tego też względu zdecydowano się na pozyskanie Musy Barrowa.

21-latek przenosi się do Bologny z Atalanty Bergamo na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2020 roku. Ponadto w porozumieniu znalazła się zapis mówiący o obowiązku wykupu zawodnika po wspomnianym okresie.

Wówczas trzeba będzie za niego zapłacić 13 milionów euro. Ta kwota może jednak wzrosnąć o kolejne sześć milionów euro. Wszystko to z tytułu bonusów, uzależnionych od indywidualnych dokonań gracza.

Barrow rozegrał w tym sezonie łącznie osiem meczów. W tym czasie zanotował dwie asysty.

Zawodnik ma na swoim koncie trzy występy w dorosłej kadrze Gambii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy