Oficjalnie: Barry Douglas w Konyasporze

Oficjalnie: Barry Douglas w Konyasporze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lech Poznań

Barry Douglas żegna się z Lechem.

Szkot zdecydował się przystać na ofertę Konyasporu, z którym jeszcze dziś podpisze kontrakt. Klub z Poznania potwierdził, że lewy obrońca opuścił zgrupowanie zespołu i udał się do Turcji, by przejść testy medyczne. 

"Kolejorz" nie zamierzał zatrzymywać 26-latka na siłę, mimo że zaproponował mu przedłużenie wygasającego z końcem sezonu kontraktu. Zwłaszcza, że zagraniczni przedstawiciele zaproponowali korzystne warunki finansowe.

Lech ma otrzymać za swojego zawodnika 200-300 tysięcy euro, które prawdopodobnie zostaną przeznaczone na transfer jego następcy. Przypomnijmy, że zainteresowanie piłkarzem wyrażała też Legia, która chciała go sprowadzić latem - za darmo. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy