OFICJALNIE: Bartosz Grzelak trenerem AIK-u

OFICJALNIE: Bartosz Grzelak trenerem AIK-u
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AIK

Bartosz Grzelak został mianowany na stanowisko szkoleniowca AIK-u.

O tym, że pochodzący z Polski szkoleniowiec obejmie ekipę z Solny, mówiło się od kilku dni. Jednak dopiero w piątek te zapowiedzi znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Klub poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony, że doszedł z Grzelakiem do porozumienia w kwestii umowy. Kontrakt, który został podpisany przez trenera ma obowiązywać do 31 grudnia 2022 roku.

Na ławce trenerskiej zastąpi on Rikard Norlinga, który został zwolniony ze względu na niesatysfakcjonujące wyniki zespołu.

AIK zajmuje po jedenastu rozegranych kolejkach dopiero dwunaste miejsce w ligowej tabeli i Grzelak będzie miał za zadanie wydostać 12-krotnego mistrza Szwecji z dołka.

41-latek był ostatnio związany z reprezentacją „Trzech Koron” do lat 21, gdzie pełnił funkcję asystenta Rolanda Nilssona.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy