OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów poinformowała o sprowadzeniu Bartosza Kwietnia.

Kilka dni temu umowa Kwietnia z Jagiellonią Białystok została rozwiązana. Nie znalazł się on w kadrze na obóz drużyny Piotra Nowaka, bo ten nie widział dla niego miejsca w zespole.

Teraz przed zawodnikiem nowe wyzwanie - występy w barwach Resovii Rzeszów.

Rzeszowski klub poinformował o sprowadzeniu środkowego obrońcy, który może grać też jako defensywny pomocnik, we wczesne niedzielne popołudnie. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 31 grudnia 2022 roku.

- Mam nadzieję, że będzie to dobry ruch dla obu stron. Razem przy tych wzmocnieniach, które już tutaj nastąpiły i przy tym zespole, który aktualnie jest, możemy troszkę namieszać i zrobić coś fajnego. Nasza ciężka praca z pewnością zaowocuje sukcesami - powiedział zawodnik.

Urodzony w Starachowicach gracz rozegrał na szczeblu Ekstraklasy łącznie blisko 100 meczów. W tym czasie strzelił pięć goli i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy