OFICJALNIE: Bartosz w Puszczy Niepołomice | Transfer Kuna w drodze

OFICJALNIE: Bartosz w Puszczy Niepołomice | Transfer Kuna w drodze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Potwierdziły się nasze informacje z wczoraj i Jakub Bartosz został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice.

Po przeciętnym okresie w barwach Stali Mielec działacze tego klubu nie zdecydowali się kontynuować z wychowankiem Wisły Kraków współpracy. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Puszcza Niepołomice.

Przenosi się on do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

W razie awansu do Ekstraklasy umowa przedłuży się automatycznie.

Poza nim do zespołu prowadzonego przez Tomasza Tułacza dołączyli Łukasz Spławski z Warty Poznań i Karol Knap z Karpat Krosno.

Z tego udało nam się ustalić, bliski przeprowadzki do Puszczy jest także Dominik Kun z Sandecji Nowy Sącz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy