OFICJALNIE: Bartoszek znowu na ławce trenerskiej!

OFICJALNIE: Bartoszek znowu na ławce trenerskiej!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Maciej Bartoszek, uznany najlepszym trenerem Ekstraklasy w sezonie 2016/2017, musiał trochę poczekać na nową posadę. Dzisiaj jednak wreszcie obejmuje Niecieczę.

Umowa Bartoszka będzie obowiązywała tylko do końca sezonu. Nie wiadomo, czy zawiera opcję późniejszego przedłużenia. Pomagać głównemu szkoleniowcowi będą Piotr Tworek i Kamil Kuzera.

Bartoszek po sezonie 2016/2017 został wybrany przez piłkarzy Ekstraklasy jej najlepszym trenerem, wyprzedzając mistrza Polski, Jacka Magierę, i wicemistrza, Michała Probierza. Mimo tego, musiał opuścić Koronę Kielce i pozostawał na bezrobociu aż do teraz, gdy przejmuje stanowisko w Niecieczy, z której niedawno, po bardzo słabym początku sezonu (pięć punktów w dziewięciu meczach, ostatnim miejscu w tabeli) zwolniony został Mariusz Rumak.

40-letni Bartoszek, prócz Kielc, wcześniej pracował też w Zdroju Ciechocinek, Kani Gostyń, Unii Janikowo, GKS-ie Bełchatów, Pelikanie Łowicz, Legionovii Legionowo, Zawiszy Bydgoszcz i Chojniczance Chojnice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy