Oficjalnie: Bassi w Atalancie

Oficjalnie: Bassi w Atalancie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Atalanta Bergamo

Davide Bassi został nowym piłkarzem Atalanty.

30-letni golkiper przenosi się do klubu z Bergamo na zasadzie wolnego transferu, gdyż z końcem czerwca dobiega końca jego umowa z Empoli, którego barw bronił o 2006 roku. W międzyczasie wypożyczono go jednak do Torino i Sassuolo.

Włoski bramkarz przeszedł pomyślnie testy medyczne i podpisał dwuletnią umowę z zamiarem zwiększenia konkurencji w zespole. Bassi, ku zaskoczeniu wielu, w 2008 roku pojechał z kadrą olimpijską na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Wystąpił nawet w trzech spotkaniach, co należy uznać za największy sukces w jego karierze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy