Oficjalnie: Bastos zagra w Azji

Oficjalnie: Bastos zagra w Azji
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Al-Ain | L'ÉQUIPE

Strona internetowa klubu Al-Ain poinformowała o pozyskaniu z Olympique Lyon Michela Bastosa.

Zespół ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapłaci za pozyskanie Brazylijczyka 4,5 miliona euro. 30-latek podpisze trzyletni kontrakt.

Bastos ma pojawić się w nowym klubie w sobotę rano. Więcej informacji dotyczących pozyskania piłkarza, Al-Ain przekaże w najbliższym czasie podczas zorganizowanej konferencji prasowej.

Al-Ain w poprzednim sezonie zdobył tytuł mistrzowski w swoim kraju. Nad drugim Al-Ahli Dubaj miał aż 11 punktów przewagi.

Michel Bastos był zawodnikiem Lyonu od 2009 roku. Dla francuskiej drużyny rozegrał 98 spotkań i strzelił 26 bramek. Rundę wiosenną Brazylijczyk spędził na wypożyczeniu w Schalke, gdzie w 12 występach trafiał czterokrotnie do siatek rywali.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy