OFICJALNIE: Baumjohann w Western Sydney

OFICJALNIE: Baumjohann w Western Sydney
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Western Sydney Wanderers

Alexander Baumjohann dołączył do Western Sydney.

31-latek przenosi się do Australii z Vitórii. O jego usługi mocno zabiegał jego rodak i trener Western, Markus Babbel. Z nowym pracodawcą związał się kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2019 roku.

W australijskim zespole nie będzie osamotniony, ponieważ do drużyny dołączył nie tak dawno inny Niemiec, Patrick Ziegler.

Baumjohann to wychowanek Schalke 04. W 2007 roku przeniósł się do Borussii Mönchengladbach. Następnie występował jeszcze w Bayernie Monachium, Kaiserslautern i Herthcie

W 2017 roku zdecydował się na wyjazd do Brazylii, gdzie najpierw bronił barw Cortiby i później wspomnianej Vitórii.

Niemiec to ósmy letni transfer Western Sydney. Wcześniej do drużyny dołączyli: Bruce Kamau, Tarek Elrich, Ruon Tongyik, Jordan O'Doherty, Nicholas Fitzgerald, Danijel Nizic i wspomniany Patrick Ziegler.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy