Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry

Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: OGC Nice

Ligue de Football Professionnel potwierdziła ważność kontraktu Hatema Ben Arfy, dzięki czemu transfer do OGC Nice może dojść do skutku. Piłkarz jednak szybko nie zagra.

Działanie LFP pozwala Ben Arfie na treningi ze swoim nowym klubem, jednak na pierwszy mecz musi zaczekać aż do następnego sezonu. 

Półroczna pauza spowodowana jest faktem, że FIFA uznała za oficjalny jeden mecz rozegrany w barwach Newcastle United U-21. Potem Francuz powędrował na wypożyczenie do Hull City, a na jego nieszczęście w jednym sezonie można wystąpić tylko w dwóch klubach.

Nice w kontrakcie zastrzegła sobie prawo do rozwiązania umowy, ale na razie nie skorzysta z klauzuli. Działacze klubu Ligue 1 zapowiedzieli, że sprawa skończy się w sądzie administracyjnym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Robert Lewandowski już tylko o bramkę od podium [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski już tylko o bramkę od podium [TOP 20] Willy Caballero wraca do Premier League Willy Caballero wraca do Premier League Ralf Rangnick komentuje debiut w roli szkoleniowca Manchesteru United: To prawdziwy promyczek Ralf Rangnick komentuje debiut w roli szkoleniowca Manchesteru United: To prawdziwy promyczek RB Lipsk wytypował faworyta na nowego trenera RB Lipsk wytypował faworyta na nowego trenera Marek Gołębiewski grzmi po meczu Legii Warszawa z Cracovią: Nie udało nam się tego dokonać od sierpnia Marek Gołębiewski grzmi po meczu Legii Warszawa z Cracovią: Nie udało nam się tego dokonać od sierpnia Najlepsi trenerzy reprezentacyjni 2021 roku. Olbrzymia przewaga zwycięzcy [IFFHS] Najlepsi trenerzy reprezentacyjni 2021 roku. Olbrzymia przewaga zwycięzcy [IFFHS] Legia Warszawa: Anonimowy debiutant zagrał z Cracovią. Kim jest Rui Gomes? Legia Warszawa: Anonimowy debiutant zagrał z Cracovią. Kim jest Rui Gomes?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy