Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry

Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: OGC Nice

Ligue de Football Professionnel potwierdziła ważność kontraktu Hatema Ben Arfy, dzięki czemu transfer do OGC Nice może dojść do skutku. Piłkarz jednak szybko nie zagra.

Działanie LFP pozwala Ben Arfie na treningi ze swoim nowym klubem, jednak na pierwszy mecz musi zaczekać aż do następnego sezonu. 

Półroczna pauza spowodowana jest faktem, że FIFA uznała za oficjalny jeden mecz rozegrany w barwach Newcastle United U-21. Potem Francuz powędrował na wypożyczenie do Hull City, a na jego nieszczęście w jednym sezonie można wystąpić tylko w dwóch klubach.

Nice w kontrakcie zastrzegła sobie prawo do rozwiązania umowy, ale na razie nie skorzysta z klauzuli. Działacze klubu Ligue 1 zapowiedzieli, że sprawa skończy się w sądzie administracyjnym.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy