Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry

Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: OGC Nice

Ligue de Football Professionnel potwierdziła ważność kontraktu Hatema Ben Arfy, dzięki czemu transfer do OGC Nice może dojść do skutku. Piłkarz jednak szybko nie zagra.

Działanie LFP pozwala Ben Arfie na treningi ze swoim nowym klubem, jednak na pierwszy mecz musi zaczekać aż do następnego sezonu. 

Półroczna pauza spowodowana jest faktem, że FIFA uznała za oficjalny jeden mecz rozegrany w barwach Newcastle United U-21. Potem Francuz powędrował na wypożyczenie do Hull City, a na jego nieszczęście w jednym sezonie można wystąpić tylko w dwóch klubach.

Nice w kontrakcie zastrzegła sobie prawo do rozwiązania umowy, ale na razie nie skorzysta z klauzuli. Działacze klubu Ligue 1 zapowiedzieli, że sprawa skończy się w sądzie administracyjnym.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy