Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry

Oficjalnie: Ben Arfa z zakazem gry
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: OGC Nice

Ligue de Football Professionnel potwierdziła ważność kontraktu Hatema Ben Arfy, dzięki czemu transfer do OGC Nice może dojść do skutku. Piłkarz jednak szybko nie zagra.

Działanie LFP pozwala Ben Arfie na treningi ze swoim nowym klubem, jednak na pierwszy mecz musi zaczekać aż do następnego sezonu. 

Półroczna pauza spowodowana jest faktem, że FIFA uznała za oficjalny jeden mecz rozegrany w barwach Newcastle United U-21. Potem Francuz powędrował na wypożyczenie do Hull City, a na jego nieszczęście w jednym sezonie można wystąpić tylko w dwóch klubach.

Nice w kontrakcie zastrzegła sobie prawo do rozwiązania umowy, ale na razie nie skorzysta z klauzuli. Działacze klubu Ligue 1 zapowiedzieli, że sprawa skończy się w sądzie administracyjnym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy