Oficjalnie: Ben-Hatira w Darmstadt
2016-08-23 16:35:58; Aktualizacja: 9 lat temu
Änis Ben-Hatira został nowym zawodnikiem Darmstadt.
Tunezyjczyk ostatnie pół roku spędził w Eintrachcie Frankfurt. Ofensywny pomocnik zagrał dla tego zespołu w sumie w dziewięciu meczach, w których strzelił jednego gola i dołożył do tego dwie asysty.
Teraz 28-latek przeniósł się jednak na zasadzie wolnego transferu do "Die Lilien". Były gracz takich drużyn jak Hertha czy Hamburger związał się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem. W klubie z Merck-Stadion am Böllenfalltor będzie występował z numerem 28.
Urodzony w Niemczech piłkarz w 2012 roku zadebiutował w reprezentacji Tunezji. Dotychczas dla "Kartagińskich Orłów" zagrał w dziewięciu spotkaniach.


![OFICJALNIE: Górnik Zabrze zaprezentował specjalne stroje z okazji Barbórki [WIDEO]](img/photos/113266/170x113/gornik-zabrze.jpg)




![Ligowe przełamanie Realu Madryt. Kylian Mbappé jest nie do zatrzymania [WIDEO]](img/photos/112050/170x113/kylian-mbappe.jpg)


![OFICJALNIE: Górnik Zabrze zaprezentował specjalne stroje z okazji Barbórki [WIDEO]](img/photos/113266/90x60/gornik-zabrze.jpg)




![Ligowe przełamanie Realu Madryt. Kylian Mbappé jest nie do zatrzymania [WIDEO]](img/photos/112050/90x60/kylian-mbappe.jpg)


![Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Lech Poznań [OFICJALNIE]](img/photos/113175/170x113/piast-gliwice-lech-poznan.jpg)



