OFICJALNIE: Bereszyński podda się operacji. Klub potwierdził diagnozę lekarzy kadry!

OFICJALNIE: Bereszyński podda się operacji. Klub potwierdził diagnozę lekarzy kadry! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UC Sampdoria

Bartosz Bereszyński przejdzie w najbliższym czasie artroskopię stawu kolanowego.

27-letni zawodnik nabawił się urazu w Jerozolimie na treningu poprzedzającym starcie z Izraelem i dopiero po powrocie do kraju został poddany szczegółowym badaniom, które wykluczyły go z udziału w meczu przeciwko Słowenii i wykazały uszkodzenie łąkotki, co w efekcie oznaczało konieczność poddania się artroskopii stawu kolanowego.

Przedstawiciele Sampdorii zdecydowali się wysłać defensora dla bezpieczeństwa na dodatkową konsultację do Rzymu, która potwierdziła diagnozę postawioną przez lekarzy reprezentacji Polski, a to oznacza, że Bereszyński zostanie w najbliższym czasie poddany zabiegowi chirurgicznemu.

Dopiero po jego zakończeniu zostanie określony dokładny okres rekonwalescencji, ale już teraz media we Włoszech są przekonane, że obrońca wypadnie z kadry ekipy z Genui do końca obecnego roku kalendarzowego.

Były gracz Lecha Poznań oraz Legii Warszawa wystąpił w jedenastu spotkaniach Sampdorii w trwającym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy