OFICJALNIE: Bereszyński podda się operacji. Klub potwierdził diagnozę lekarzy kadry!

OFICJALNIE: Bereszyński podda się operacji. Klub potwierdził diagnozę lekarzy kadry! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UC Sampdoria

Bartosz Bereszyński przejdzie w najbliższym czasie artroskopię stawu kolanowego.

27-letni zawodnik nabawił się urazu w Jerozolimie na treningu poprzedzającym starcie z Izraelem i dopiero po powrocie do kraju został poddany szczegółowym badaniom, które wykluczyły go z udziału w meczu przeciwko Słowenii i wykazały uszkodzenie łąkotki, co w efekcie oznaczało konieczność poddania się artroskopii stawu kolanowego.

Przedstawiciele Sampdorii zdecydowali się wysłać defensora dla bezpieczeństwa na dodatkową konsultację do Rzymu, która potwierdziła diagnozę postawioną przez lekarzy reprezentacji Polski, a to oznacza, że Bereszyński zostanie w najbliższym czasie poddany zabiegowi chirurgicznemu.

Dopiero po jego zakończeniu zostanie określony dokładny okres rekonwalescencji, ale już teraz media we Włoszech są przekonane, że obrońca wypadnie z kadry ekipy z Genui do końca obecnego roku kalendarzowego.

Były gracz Lecha Poznań oraz Legii Warszawa wystąpił w jedenastu spotkaniach Sampdorii w trwającym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy