Oficjalnie: Berić w Saint-Étienne

Oficjalnie: Berić w Saint-Étienne
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: AS Saint-Étienne

Robert Berić to nowy piłkarz AS Saint-Étienne.

24-letni napastnik od dłuższego czasu znajdował się na radarze wielu europejskich klubów. W Rapidzie zdobył 30 bramek w ostatnich 39 spotkaniach. Spośród wielu ofert, zawodnik postanowił wybrać tę z Saint-Étienne.

Berić opuszcza Wiedeń po rozegraniu jednego sezonu w barwach Rapidu. Klub z Austrii zrobił rewelacyjny interes na Słoweńcu. Przed rokiem został on kupiony za 750 tysięcy euro, a teraz Francuzi zapłacili Rapidowi aż 5 milionów euro. Kontrakt napastnika będzie obowiązywał przez cztery lata. W transferze Bericia pośredniczył polski agent piłkarski, Cezary Kucharski, wraz z agencją Eurosports Management.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy