Oficjalnie: Berić w Saint-Étienne

Oficjalnie: Berić w Saint-Étienne
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: AS Saint-Étienne

Robert Berić to nowy piłkarz AS Saint-Étienne.

24-letni napastnik od dłuższego czasu znajdował się na radarze wielu europejskich klubów. W Rapidzie zdobył 30 bramek w ostatnich 39 spotkaniach. Spośród wielu ofert, zawodnik postanowił wybrać tę z Saint-Étienne.

Berić opuszcza Wiedeń po rozegraniu jednego sezonu w barwach Rapidu. Klub z Austrii zrobił rewelacyjny interes na Słoweńcu. Przed rokiem został on kupiony za 750 tysięcy euro, a teraz Francuzi zapłacili Rapidowi aż 5 milionów euro. Kontrakt napastnika będzie obowiązywał przez cztery lata. W transferze Bericia pośredniczył polski agent piłkarski, Cezary Kucharski, wraz z agencją Eurosports Management.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy