Oficjalnie: Bertolacci w Milanie

Oficjalnie: Bertolacci w Milanie
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: AC Milan

Andrea Bertolacci został piłkarzem AC Milan.

Klub z San Siro potwierdził na Twitterze, że pomocnik pomyślnie przeszedł testy medyczne i od przyszłego sezonu będzie grał w Milanie. Szczegóły umowy póki co nie zostały jeszcze ujawnione, gdyż złożenie podpisu na umowie ma nastąpić w godzinach popołudniowych.

"Rossoneri" zapłacą za Bertolacciego 20 milionów euro (bez żadnych bonusów). Oznacza to, że bardzo dobry biznes zrobił także klub ze stolicy. Rzymianie kilka dni temu kupili 50% praw do zawodnika za 8,5 miliona euro od Genoi, nie tylko ściągając go do siebie, ale też stając się jego jedynym właścicielem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy