Oficjalnie: Bezrobotny Kokoszka

Oficjalnie: Bezrobotny Kokoszka
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Torpiedo Moskwa

Adam Kokoszka rozwiązał swój kontrakt z Torpiedo Moskwa z winy klubu.

Rosyjski zespół boryka się ze sporymi problemami finansowymi i zalega swoim piłkarzom z płatnościami. Polski defensor nie otrzymał żadnych pieniędzy od włodarzy ekipy z Moskwy od czterech miesięcy i zgodnie z obowiązującymi przepisami mógł zakończyć swoją przygodę klubem z jego winy. Teraz 28-letni defensor może związać się z nowym pracodawcą jeszcze w obecnym sezonie.

Kokoszka trafił do Torpiedo w lipcu minionego roku na zasadzie wolnego transferu po tym, jak wygasł jego kontrakt ze Śląskiem Wrocław. W trwających rozgrywkach w barwach "Czarno-Białych" rozegrał w sumie 24 spotkania, w których nie zdobył żadnej bramki, ale zanotował za to dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy