OFICJALNIE: Bielikow we Włoszech

OFICJALNIE: Bielikow we Włoszech
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ascoli Calcio

Ascoli Calcio poinformowało o zakontraktowaniu Kamila Bielikowa.

18-latek przenosi się do Ascoli na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej.

Golkiper spędził poprzedni sezon w ekipie Radomiaka Radom. Tam nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny i był powiązany przede wszystkim z ekipą rezerw, występującą w czwartej lidze.
W lecie o jego względy zabiegało Zagłębie Lubin. Do transferu ostatecznie nie doszło i Bielikow zakotwiczył w Serie B, a konkretnie we wspomnianym wcześniej Ascoli.

Zawodnikiem szóstej ekipy zaplecza najwyższej ligi we Włoszech jest już były gracz Wisły Kraków, Petar Brlek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy