OFICJALNIE: Bielsa na dzień przed pierwszym meczem sezonu Premier League przedłużył umowę z Leeds United

OFICJALNIE: Bielsa na dzień przed pierwszym meczem sezonu Premier League przedłużył umowę z Leeds United
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Leeds United

Leeds United do ostatniej chwili testowało cierpliwość kibiców, dopiero dzisiaj, w przeddzień meczu z Liverpoolem, potwierdzając fakt podpisania nowej umowy z Marcelo Bielsą.

65-letni Argentyńczyk wprowadził Leeds do Premier League, ale do tej pory brakowało formalnego potwierdzenia dalszej współpracy stron. Teraz Bielsa, w swoim zresztą stylu, podpisał krótkoterminową umowę tylko na sezon 2020/2021.

Doświadczony szkoleniowiec przejął Leeds latem 2018 roku. Już w pierwszym sezonie był bardzo blisko awansu z Championship do Premier League, jednak ostatecznie to się nie udało ze względu na porażkę 2-4 z Derby County w półfinale play-offów. W drugim sezonie pod wodzą Bielsy „Pawie” sięgnęły już po mistrzostwo angielskiego drugiego poziomu rozgrywkowego.

W pierwszym meczu w Premier League od 2004 roku Leeds United zmierzy się w Liverpoolu z aktualnym mistrzem Anglii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy