Oficjalnie: Bilić po EURO zostanie trenerem Lokomotivu

Oficjalnie: Bilić po EURO zostanie trenerem Lokomotivu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: UEFA

Slaven Bilić bez względu na wynik osiągnięty przez Chorwatów na Euro, po turnieju przejmie Lokomotiv Moskwa.

Selekcjoner Chorwacji, który ogłosił tydzień temu, iż po Euro 2012 rozstaje się z kadrą swojego kraju, potwierdził dziś tamtą wypowiedź, oraz dodał, że poprowadzi zespół Lokomotivu Moskwa.

Bilić prowadził kadrę Chorwacji od 2006 roku. Teraz Chorwat związał się 3-letnią umową z klubem z Moskwy.

Z wyjątkiem krótkiej pracy w Hajduku Split, Bilić nie ma doswiadczenia jako trener klubowy.

- Było wiele klubów zainteresowanych moimi usługami. Spotkałem się jednak z panią prezes Lokomotiwu, która zapoznała mnie ze swoimi aspiracjami i oznajmiła, że mam być tego klubu. Ten plan zakłada osiagnięcie dużych wyników na przestrzeni tych trzech lat. W lidze rosyjskiej, siedem, czy osiem klubów ma szansę ta tytuł. Ta praca będzie zarówno wielkim wyzwaniem dla mnie, jak i dla całego klubu - powiedział Bilić. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy