OFICJALNIE: Birsa w Cagliari

OFICJALNIE: Birsa w Cagliari
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cagliari Calcio | Mercato365

Valter Birsa zasilił barwy Cagliari Calcio.

32-latek do tej pory występował na Półwyspie Apenińskim w Genoi, Torino, Milanie i Chievo. W tym ostatnim zespole Słoweniec spędził cztery i pół sezonu. Przez ten czas rozegrał 163 spotkania, strzelił 18 goli i zanotował 26 asyst.

Dzisiaj pozyskanie 86-krotnego reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej potwierdziło Cagliari Calcio. 

Birsa z nowym klubem podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku. Media spekulują, że Sardyńczycy za doświadczonego rozgrywającego, który może także występować na skrzydle, zapłacili dwa miliony euro.

Słoweniec jest wychowankiem NK Primorje. Następnie grał w ND Gorica, FC Sochaux i AJ Auxerre, aż został wypatrzony przez skautów Genoi, którzy latem 2011 roku zdecydowali się na jego transfer. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy