OFICJALNIE: Bittencourt w Werderze Brema

OFICJALNIE: Bittencourt w Werderze Brema
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Werder Brema

Werder Brema poinformował o pozyskaniu Leonardo Bittencourta.

Ofensywny pomocnik miał problemy z regularną grą w poprzednim zespole. To spowodowało, że postanowił zmienić miejsce. Zgłosił się po niego Werder.

25-latek przeprowadza się do tej ekipy z Hoffenheim na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Cieszę się, że wszystko przebiegło po naszej myśli i tu jestem. Trafiłem do świetnego klubu. Na trybunach panuje niesamowita atmosfera. Nie mogę doczekać się swojego pierwszego występu — powiedział sam piłkarz.

Bittencourt trafił do Hoffenheim latem 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 27 meczów. Strzelił w nich jednego gola i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy