Oficjalnie: Biyogo Poko w Karabüksporze

Oficjalnie: Biyogo Poko w Karabüksporze
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: FC Girondins Bordeaux

André Poko został nowym piłkarzem Karabüksporu.

Gabończyk przez większość swojej kariery był graczem Bordeaux. To właśnie w tej drużynie w 2011 roku zadebiutował Ligue 1. Do tego momentu zdołał zagrać dla "Żyrondystów" w 68 ligowych spotkaniach, w których strzelił jednego gola.

Teraz 23-latek zdecydował się jednak na transfer do beniaminka tureckiej ekstraklasy. W Karabüksporze spotka się z trzema innymi piłkarzami z Afryki. Dla "Mavi Ateş" grają bowiem Dany Nounkeu, Isaac Promise oraz znany z występów w Lechii Gdańsk Abdou Razack Traoré.

Poko z nowym zespołem związał się trzyletnim kontraktem. Kwota transferowa nie została podana do publicznej wiadomości. Bordeaux wystawiło go wcześniej na sprzedaż po tym, jak opublikował on na Snapchacie swoje zdjęcia z sziszą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy