OFICJALNIE: Boli w Colorado Rapids

OFICJALNIE: Boli w Colorado Rapids
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Colorado Rapids

Yannick Boli został nowym zawodnikiem Colorado Rapids.

30-letni napastnik trafił do Major League Soccer z ekipy Dàlián Yīfāng występującej na co dzień w chińskiej Super League. Iworyjczyk związał się z nowym klubem umową, która będzie obowiązywać do 31 grudnia 2018 roku.

Zawodnik, który w przeszłości był łączony z Realem Madryt, jest wychowankiem Paris Saint-Germain. W barwach francuskiego potentata rozegrał cztery spotkania i zdobył jednego gola.

Boli w swojej karierze bronił również barw takich klubów, jak m.in. Anży Machaczkała czy Zoria Ługańsk.

- Yannick to świetny zawodnik. Mamy nadzieję, że będzie realnym wzmocnieniem naszej linii ataku. On ma instynkt strzelecki, a jego umiejętność utrzymywania się przy piłce może być nieoceniona dla naszego zespołu. Z niecierpliwością czekamy ten debiut - powiedział dyrektor sportowy Colorado Rapids, Pádraig Smith.

- Transfer do Major League Soccer to kolejny krok w mojej karierze. Rapids to klub z ambitnymi planami i nie mogę się doczekać momentu, kiedy stanę się częścią tej drużyny - dodał 30-letni piłkarz.

Warto dodać, że Boli to jednokrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej. Doświadczony zawodnik zaliczył swój debiut we wrześniu 2017 roku w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata. Jego drużyna mierzyła się z kadrą Gabonu i wygrała to spotkanie 3:0.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy