OFICJALNIE: Boli w Colorado Rapids

OFICJALNIE: Boli w Colorado Rapids
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Colorado Rapids

Yannick Boli został nowym zawodnikiem Colorado Rapids.

30-letni napastnik trafił do Major League Soccer z ekipy Dàlián Yīfāng występującej na co dzień w chińskiej Super League. Iworyjczyk związał się z nowym klubem umową, która będzie obowiązywać do 31 grudnia 2018 roku.

Zawodnik, który w przeszłości był łączony z Realem Madryt, jest wychowankiem Paris Saint-Germain. W barwach francuskiego potentata rozegrał cztery spotkania i zdobył jednego gola.

Boli w swojej karierze bronił również barw takich klubów, jak m.in. Anży Machaczkała czy Zoria Ługańsk.

- Yannick to świetny zawodnik. Mamy nadzieję, że będzie realnym wzmocnieniem naszej linii ataku. On ma instynkt strzelecki, a jego umiejętność utrzymywania się przy piłce może być nieoceniona dla naszego zespołu. Z niecierpliwością czekamy ten debiut - powiedział dyrektor sportowy Colorado Rapids, Pádraig Smith.

- Transfer do Major League Soccer to kolejny krok w mojej karierze. Rapids to klub z ambitnymi planami i nie mogę się doczekać momentu, kiedy stanę się częścią tej drużyny - dodał 30-letni piłkarz.

Warto dodać, że Boli to jednokrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej. Doświadczony zawodnik zaliczył swój debiut we wrześniu 2017 roku w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata. Jego drużyna mierzyła się z kadrą Gabonu i wygrała to spotkanie 3:0.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy