OFICJALNIE: Bologna ubiegła europejską czołówkę. Klub wygrał walkę o włoski talent!

OFICJALNIE: Bologna ubiegła europejską czołówkę. Klub wygrał walkę o włoski talent!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bologna FC

Emanuel Vignato zasilił szeregi Bologna FC.

Utalentowany skrzydłowy dołączył do zespołu ze Stadio Renato Dall'Ara na zasadzie transferu definitywnego z Chievo Verona za kwotę nieprzekraczającą granicy dwóch milionów euro i związał się z nowym pracodawcą długoterminowym kontraktem.

W najbliższym czasie nie będzie mu jednak dane zadebiutować w barwach „Rossoblu”, ponieważ od razu wrócił do swojego macierzystego klubu na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

19-letni zawodnik uchodzi w swoim kraju za jednego z najbardziej obiecujących włoskich piłkarzy młodego pokolenia. Z tego też powodu w ostatnich miesiącach poważne zainteresowanie jego usługami przejawiali wysłannicy Bayernu Monachium, Chelsea czy Milanu.

Żaden z tych zespołu nie zdołał jednak przekonać do siebie Emanuela Vignato. Utalentowany skrzydłowy postanowił stopniowo rozwijać swoją karierę i dlatego od nowego sezonu będzie występował w barwach ekipy z Bolonii.

Młodzieżowy reprezentant Włoch rozegrał osiemnaście spotkań w trwającym sezonie dla Chievo i strzelił w nich trzy bramki oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy