Oficjalnie: Bordeaux pozyskało Diego Rolána

Oficjalnie: Bordeaux pozyskało Diego Rolána
Redakcja
Redakcja
Źródło: UEFA

Diego Rolán dołączy do Girondins Bordeaux po tym, jak Francuzi doszli do porozumienia z poprzednim klubem napastnika - Defensor Sporting Club.

"Żyrondyści" zostali zmuszeni do uzupełnienia luki, jaką stworzyła w zespole sprzedaż Yoana Gouffrana do Newcastle United. Klub dokonał tego podpisując kontrakt z nastoletnim napastnikiem rodem z Urugwaju. Zarząd klubu występującego w Ligue 1 nie ujawnił wysokości kwoty transferu ani długości umowy uzgodnionej przez napastnika, który dołączy do swoich nowych kompanów dopiero po Młodzieżowych Mistrzostwach Ameryki Południowej, kończących się 3 lutego.

19-letni napastnik zdobył dziesięć goli w 37 meczach ligowych dla swojego poprzedniego klubu. Bordeaux, zajmujące obecnie piątą pozycję w francuskiej lidze, poza rozgrywkami krajowymi uczestniczy również w rozgrywkach Ligi Europejskiej, gdzie w 1/32 finału zmierzy się z Dynamem Kijów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy