Oficjalnie: Boruc w Southampton

Oficjalnie: Boruc w Southampton
Redakcja
Redakcja
Źródło: Southampton FC

Artur Boruc podpisał dziś kontrakt z angielskim beniaminkiem, Southampton FC. Tego lata Polak opuścił włoską Fiorentinę, dlatego do Anglii mógł trafić na zasadzie wolnego transferu.

32-latek warunki kontraktu uzgodnił tuż po meczu Świętych z Aston Villą.

 - Nie mogę się doczekać, aby zagrać w najlepszej lidze na świecie oraz w Southampton. Brakowało mi gry w piłkę. Jestem bardzo zadowolony, że w końcu znalazłem klub. Moje marzenia w końcu się spełniły. Dam z siebie 100%, aby zostać numerem 1 w bramce Southampton. Lubię wyzwania i jestem ambitnym facetem. Myślę że wszystkim wyjdzie to na dobre - powiedział Boruc.

Polak będzie rywalizował z Kelvinem Davisem oraz Paulo Gazzanigą o miejsce w bramce drużyny z St. Mary's.

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Artur dołączy do naszego zespołu. Ma bardzo duże doświadczenie z Celtiku Glasgow, Fiorentiny i reprezentacji Polski. - powiedział menadżer Świętych,  Nigel Adkins.

Artur Boruc podczas ostatnich dwóch lat we Włoszech rozegrał 64 mecze w barwach Fiorentiny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy