OFICJALNIE: Borysiuk odchodzi z Lechii Gdańsk

OFICJALNIE: Borysiuk odchodzi z Lechii Gdańsk fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk

Ariel Borysiuk nie będzie dłużej występował w Lechii Gdańsk.

Klub z Trójmiasta poinformował, że ważna pierwotnie do 30 czerwca 2021 roku umowa piłkarza została rozwiązana za porozumieniem stron.

27-letni defensywny pomocnik rundę wiosenną ostatniego sezonu spędził na wypożyczeniu w Wiśle Płock. W tym czasie wybiegał 12 razy na boiska Ekstraklasy, notując dwa trafienia. W pierwszej części rozgrywek zaliczył pięć występów w koszulce Lechii.

Dla 12-krotnego reprezentanta Polski było to już kolejne podejście do gdańskiego klubu. Po raz pierwszy trafił do niego 2014 roku na zasadzie wypożyczenia z 1.FC Kaiserslautern, skąd został wykupiony. Potem grał w Legii Warszawa oraz Queens Park Rangers, lecz z czasem wrócił do Gdańska. Jego całkowity bilans w barwach Lechii to 88 spotkań, trzy bramki i dwa ostatnie podania.

Na razie nie wiadomo, gdzie Borysiuk będzie kontynuował karierę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy