Oficjalnie: Brazylijczyk na dłużej w Torino

Oficjalnie: Brazylijczyk na dłużej w Torino
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Torino FC

Bruno Peres podpisał nową umowę z Torino FC.

Brazylijczyk przedłużył umowę z włoskim klubem do końca czerwca 2020 roku.

25-letni obrońca trafił do Torino z Santosu w trakcie minionego sezonu za dwa miliony euro. Od tego czasu Bruno Peres rozegrał dla ekipy "Byków" 45 meczów, w których strzelił trzy bramki oraz zanotował siedem asyst.

Warto także dodać, że poza nim nowe roczne kontrakty z drużyną podpisali doświadczeni Cesare Bovo, Alessandro Gazzi, Emiliano Moretti i Giuseppe Vives.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy