OFICJALNIE: Brazylijczyk zagra w Dinamie Zagrzeb

OFICJALNIE: Brazylijczyk zagra w Dinamie Zagrzeb
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: GNK Dinamo Zagrzeb

Gabriel dos Santos Magalhães pozostałą część sezonu spędzi na wypożyczeniu w Dinamie Zagrzeb.

Brazylijski obrońca od ponad roku jest zawodnikiem francuskiego Lille, jednak jak dotąd nie zdołał zaistnieć na boiskach francuskiej Ligue 1. W barwach popularnych „Les Dogues” wystąpił bowiem w zaledwie jednym spotkaniu. Jego sytuacji nie poprawiło też lipcowe wypożyczenie do ekipy Troyes, w której mógł liczyć jedynie na występy w piątoligowych rezerwach.

Przenosiny do Chorwacji mogą okazać się dlań dobrą okazją do przywrócenia kariery na właściwe tory. Młodzieżowy reprezentant Brazylii jest w swoim kraju uznawany za spory talent dlatego regularne występy na wysokim poziomie są niezbędne w tego rodzaju przypadkach.

W stolicy Chorwacji 20-latek najprawdopodobniej zajmie miejsce na środku defensywy, które zostało niedawno zwolnione przez Leonardo Sigaliego, który przeniósł się do argentyńskiego Racingu Club.

Dinamo przewodzi obecnie tabeli ligi chorwackiej z dziewięciopunktową przewagą na drugim w stawce Hajdukiem Split.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy