OFICJALNIE: Brentford rozpoczyna zimowe okno. Rekordowa inwestycja odłożona w czasie

OFICJALNIE: Brentford rozpoczyna zimowe okno. Rekordowa inwestycja odłożona w czasie fot. Brentford FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Brentford

Kevin Schade został zaprezentowany jako nowy zawodnik Brentfordu.

Przedstawiciele „Pszczół” dopięli bardzo szybko niezbędne formalności związane z przejściem testów medycznych przez młodzieżowego reprezentanta Niemiec i ogłosili fakt nawiązania z nim współpracy w ramach zawartej umowy wypożyczenia z Freiburgiem.

Klub z Premier League wyłożył milion euro na zrealizowanie transferu czasowego 21-letniego skrzydłowego i zapewnił sobie prawo do jego definitywnego wykupienia za rekordową sumę w wysokości 25 milionów euro.

Tym samym za kilka miesięcy z listy największych zakupów Brenfordu zostanie wymazana transakcja z udziałem Keane'a Lewisa-Pottera, który przywędrował do drużyny z Community Stadium minionego lata z Hull City za 19 milionów euro.

- Myślę, że Kevin jest typowym nabytkiem dla Brentfordu. To młody, obiecujący talent, w którym widzimy duży potencjał. Obserwujemy go od jakiegoś czasu i myślimy, że będzie pasował do naszego stylu gry. Może grać w dowolnym miejscu na trzech pozycjach w ataku. Ma świetne tempo i jest bardzo obiecujący w sposobie poruszania się za obrońcami. Jest też bardzo dobry w powietrzu i może u nas rozwinąć się jeszcze bardziej, aby stać się prawdziwym zagrożeniem jako ofensywna opcja. Postrzegamy go jako zawodnika, który może mieć duży potencjał, aby zostać świetnym strzelcem i wspaniale jest mieć go w Brentfordzie. Nasz sztab szkoleniowy nie może się doczekać współpracy z nim - powiedział szkoleniowiec Thomas Frank o piłkarzu, który w razie podpisania stałej umowy z angielskim zespołem zwiąże się z nim do 30 czerwca 2028 roku.

Młodzieżowy reprezentant Niemiec był przez swoją dotychczasową seniorską karierę związany tylko z Freiburgiem.

Schade wystąpił w tym sezonie w dwunastu meczach i zanotował w nich trafienie oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy