Oficjalnie: Brożek w Celticu!

Oficjalnie: Brożek w Celticu!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Celtic Glasgow

Paweł Brożek wiosną będzie reprezentował barwy Celticu Glasgow.

O reprezentanta Polski rywalizowały dwa najsłynniejsze szkockie kluby – Celtic oraz Glasgow Rangers. Brożek wybrał jednak „The Bhoys”.

Jak przyznał sam zawodnik, zdecydował się na ofertę „Celtów”, gdyż wykazali się większą determinacją w staraniach o jego transfer, a ponadto sam dowiedział się wiele o klubie od Łukasza Załuski oraz Macieja Żurawskiego.
 
Mimo to, media są zaskoczone wyborem napastnika, ponieważ u Rangersów miałby niemal pewne miejsce w podstawowej jedenastce, za to w Celticu czeka go rywalizacja z między innymi: Georgiosem Samarasem, czy też Garym Hooperem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy