OFICJALNIE: Bruce trenerem Sheffield Wednesday

OFICJALNIE: Bruce trenerem Sheffield Wednesday
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday wystosowało komunikat, w którym poinformowało, że 1 lutego posadę trenera w ich klubie obejmie Steve Bruce.

58-latek pozostawał bez pracy, po tym jak w październiku 2018 roku rozstał się z Aston Villą. Dzisiaj władze Sheffield poinformowały, że w lutym Anglik rozpocznie pracę na Hillsborough. Do tego czasu zespołem będą kierować współpracownicy byłego menedżera Sunderlandu, Steve Agnew i Stephen Clemencie. 

Wcześniej „Sowy” w dwóch meczach poprowadził Lee Bullen, który pełnił obowiązki tymczasowego szkoleniowca, po tym jak 21 grudnia zwolniony został Jos Luhukay. Bullen pozostanie w sztabie szkoleniowym angielskiej drużyny. 

Dla Bruce’a będzie to już dziesiąty klub, odkąd w 1998 roku objął stery w Sheffield United. Dodajmy, że kandydatura 58-latka w 2016 roku była rozpatrywana przez angielską federację pod kątem objęcia stanowiska selekcjonera „Synów Albionu”.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy