OFICJALNIE: Brunetta, Amad Traoré i Sohm w Parmie

OFICJALNIE: Brunetta, Amad Traoré i Sohm w Parmie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Parma

Parma poinformowała o angażach trzech piłkarzy. Jej szeregi wzmocnili Juan Brunetta, Amad Traoré oraz Simon Sohm.

„Gialloblu”, po zajęciu jedenastego miejsca w tabeli, nabrali ochoty na jeszcze lepszy wynik. Pomóc w tym mają wzmocnienia, a tych w ostatnich dniach nie brakuje.

Najnowszym nabytkiem jest piłkarz pozyskany z FC Zürich. Szwajcarzy na całej operacji zarobili 6,5 miliona euro, co oznacza, że jest to dla nich druga największa sprzedaż w historii.

19-letni Simon Sohm, bo o nim mowa, to nominalny defensywny pomocnik, który jednak z powodzeniem może także występować na środku obrony. Wszechstronność gracza doceniła Parma, zawierając z nim kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Na taki sam okres czasu podpisano porozumienie z Juanem Brunettą. 23-letni ofensywny pomocnik przybył z Godoy Cruz Antonio Tomba, a transakcja przyjęła formę wypożyczenia z obowiązkiem wykupu.

Ostatnim ze sprowadzonych zawodników jest Amad Traoré, wypożyczony do końca trwającego sezonu z Atalanty. W tym kontekście warto dodać, że wcześniej o 19-letniego skrzydłowego walczył m.in. Manchester United.

Wiele wskazuje na to, że przedstawiciel Serie A nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii wzmocnień, a wkrótce zespół zasili Wylan Cyprien z OGC Nice. Tu w grę wchodzi wypożyczenie warte 1,5 miliona euro z późniejszym obowiązkiem dokonania transferu definitywnego za siedem milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy