Oficjalnie: Bruno Alves w Fenerbahçe

Oficjalnie: Bruno Alves w Fenerbahçe
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fenerbahçe SK

Fenerbahçe potwierdziło transfer Bruno Alvesa z Zenita Sankt Petersburg.

Rosyjski klub zarobi na transakcji 5,5 miliona euro, czyli o wiele mniej niż sam zapłacił w 2010 roku FC Porto, wówczas w grę wchodziła kwota aż 22 milionów euro.
 
31-letni defensor podpisze trzyletnią umowę, na mocy której pobierze 2,5 miliona euro za sezon.
 
Alves jest wychowankiem Varzim, ale w wieku zaledwie siedemnastu lat trafił do FC Porto. W tym klubie zaliczył 119 meczów ligowych, był w międzyczasie wypożyczany do Farense, Guimares, AEK-u Ateny, aż w końcu w 2010 roku sprzedany do Rosji.
 
Stoper gra też w reprezentacji Portugalii, od 2007 roku wystąpił w już 64 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy