OFICJALNIE: Bruno Martins Indi na stałe w AZ Alkmaar

OFICJALNIE: Bruno Martins Indi na stałe w AZ Alkmaar fot. AGIF / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AZ Alkmaar

Bruno Martins Indi został zaprezentowany jako zawodnik AZ Alkmaar.

AZ Alkmaar ma za sobą całkiem dobry sezon. Zespół prowadzony przez Pascala Jansena zajął na zakończenie rozgrywek czwarte miejsce.

Wydaje się jednak, że apetyty klubowych działaczy są większe, dlatego też potrzebne są solidne wzmocnienia pierwszej drużyny. O jednym z nich poinformowano w poniedziałek.

Do AZ trafił Bruno Martins Indi, który ostatnio przywdziewał trykot angielskiego Stoke City. Poprzedni sezon spędził jednak na wypożyczeniu w AZ Alkmaar.

Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

- Bardzo podoba mi się styl gry drużyny, ale też i sposób funkcjonowania klubu. Ponadto gra on w europejskich pucharach, a więc będzie okazja, by pokazać się szerszej publiczności i być może ponownie zawitać do reprezentacji Holandii - przyznał.

29-latek, który jest wychowankiem Feyenoordu, rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 33 mecze. W tym czasie strzelił dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy