Oficjalnie: Bruno Peres w Torino

Oficjalnie: Bruno Peres w Torino
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Torino FC

Torino FC poinformowało o pozyskaniu prawego obrońcy Santosu Bruno Peresa.

Włoski klub zapłacił za 24-letniego Brazylijczyka dwa miliony euro, długość kontraktu nie jest na razie znana. Wszystkich sczegółów powinniśmy się dowiedzieć w najblższych godzinach.

Peres jest wychowankiem Audax São Paulo, w którego pierwszym zespole spędził dwa lata, lecz nie rozegrał ani jednego spotkania. Był wypożyczany kolejno do Bragantino, Guarani oraz Santosu.

Następnie został kupiony przez Santos, w minionym sezonie wystąpił w trzynastu spotkaniach ligowych, zdobywając jednego gola.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy