OFICJALNIE: Bryan Fiabema opuścił Chelsea. Czas pokazać się w seniorskiej piłce

OFICJALNIE: Bryan Fiabema opuścił Chelsea. Czas pokazać się w seniorskiej piłce fot. Rosenborg BK
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Rosenborg

Rosenborg poinformował o wypożyczeniu 19-letniego Bryana Fiabemy z Chelsea do końca 2022 roku. W umowę wpisana jest również opcja późniejszego wykupu.

Rosenborg dokonał ciekawego wzmocnienia ofensywy przed rozpoczęciem nowego sezonu norweskiej ekstraklasy, pozyskując 19-letniego Bryana Fiabemę.

Norweski napastnik został wypożyczony z Chelsea do końca 2022 roku. W umowie między stronami zawarta została również klauzula późniejszego wykupu, zatem niewykluczone, że pozostanie on w ojczystym klubie na dłużej.

Oczekiwania wobec Fiabemy są w Rosenborgu ogromne. 19-latek swój seniorski debiut zaliczył już w 2019 roku. Wówczas reprezentował barwy Tromsø.

Jego ogromny talent dojrzała angielska Chelsea, która w styczniu 2020 roku zdecydowała się ściągnąć go do siebie. W obecnym sezonie strzelił trzy bramki w ramach rozgrywek UEFA Youth League.

Teraz Fiabema ma za zadanie pomóc Rosenborgowi wrócić na należyte miejsce, ponieważ 26-krotny mistrz Norwegii ostatni krajowy triumf zaliczył w 2018 roku.

- To było bardzo przyjemne, kiedy Rosenborg nawiązał kontakt. Rosenborg to największy klub w Norwegii. Śledzę go od najmłodszych lat. Teraz jestem tutaj i jestem gotowy na kolejny krok.

- Naprawdę czuję presję. To normalne, jeśli reprezentujesz Rosenborg. Chcę przyczynić się do powrotu klubu do miejsca, w którym powinien być – zapowiada Fiabema.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy