OFICJALNIE: Bryan Ruíz w Santosie

OFICJALNIE: Bryan Ruíz w Santosie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Santos FC

Santos ogłosił pozyskanie Bryana Ruíza.

32-latek wraz z reprezentacją Kostaryki zakończył mundial w Rosji na fazie grupowej. Mimo to zaliczył przyzwoity występ. W zremisowanym meczu ze Szwajcarią zanotował nawet asystę.

Mistrzostwa Świata były dla pomocnika oknem wystawowym, ponieważ jego umowa ze Sportingiem dobiegła końca. Grę doświadczonego piłkarza śledził Santos, który ostatecznie zdecydował się pozyskać Bryana Ruíza. Zawodnik przeszedł testy medyczne, po czym związał się z brazylijskim klubem kontraktem.

W nowym zespole czeka go nie lada wyzwanie, ponieważ ma wypełnić lukę po Lucasie Limie. 28-latek przeniósł się bowiem w zimie do Palmeiras.

Pozyskanie kapitana reprezentacji Kostaryki może być tylko początkiem dobrych wieści. Według brazylijskiej prasy Santos negocjuje transfer Carlosa Sáncheza z meksykańskiego Monterrey.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy