OFICJALNIE: Bryła i Kamiński odchodzą z Niecieczy

OFICJALNIE: Bryła i Kamiński odchodzą z Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wojciech Kamiński i Patryk Bryła żegnają się z Bruk-Bet Termalicą Niecieczą.

Pomimo tego, że sezon pierwszej ligi jeszcze trwa, to niektórzy z piłkarzy nie decydują się na podpisanie aneksów i rozstają się z klubami. Do takiej sytuacji doszło w Niecieczy.

Tam poinformowano, że z zespołem pożegnają się Wojciech Kamiński i Patryk Bryła.

Jeśli chodzi o pierwszego z piłkarzy, to zakończyło się jego wypożyczenie z Piasta Gliwice. Kluby z kolei nie doszły do porozumienia w kwestii przedłużenia.

Środkowy pomocnik rozegrał w tym sezonie 13 meczów i zanotował jedną asystę.

Drugi z piłkarzy trafił do pierwszoligowca w zimie, jednak nie zdołał zadebiutować w pierwszym zespole i rozstano się z nim bez żalu. Na razie nie wiadomo, gdzie trafi.

Po 29. kolejkach Bruk-Bet Termalica Nieciecza plasuje się w ligowej tabeli na siódmym miejscu z dorobkiem 39 punktów. Do miejsca premiowanego grą w barażach brakuje jej trzech „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy