OFICJALNIE: Bryła i Kamiński odchodzą z Niecieczy

OFICJALNIE: Bryła i Kamiński odchodzą z Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wojciech Kamiński i Patryk Bryła żegnają się z Bruk-Bet Termalicą Niecieczą.

Pomimo tego, że sezon pierwszej ligi jeszcze trwa, to niektórzy z piłkarzy nie decydują się na podpisanie aneksów i rozstają się z klubami. Do takiej sytuacji doszło w Niecieczy.

Tam poinformowano, że z zespołem pożegnają się Wojciech Kamiński i Patryk Bryła.

Jeśli chodzi o pierwszego z piłkarzy, to zakończyło się jego wypożyczenie z Piasta Gliwice. Kluby z kolei nie doszły do porozumienia w kwestii przedłużenia.

Środkowy pomocnik rozegrał w tym sezonie 13 meczów i zanotował jedną asystę.

Drugi z piłkarzy trafił do pierwszoligowca w zimie, jednak nie zdołał zadebiutować w pierwszym zespole i rozstano się z nim bez żalu. Na razie nie wiadomo, gdzie trafi.

Po 29. kolejkach Bruk-Bet Termalica Nieciecza plasuje się w ligowej tabeli na siódmym miejscu z dorobkiem 39 punktów. Do miejsca premiowanego grą w barażach brakuje jej trzech „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy