OFICJALNIE: Bryła w Chrobrym

OFICJALNIE: Bryła w Chrobrym
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów poinformował o pozyskaniu Patryka Bryły.

Sezon zaplecza Ekstraklasy dopiero się zakończył, jednak władze Chrobrego nie zamierzają próżnować. W środę poinformowano o pierwszym wzmocnieniu.

Do drużyny prowadzonej przez Ivana Đurđevicia dołączył Patryk Bryła. Z nowym pracodawcą podpisał umowę, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Skrzydłowy to wychowanek Zagłębia Lubin. W swojej karierze był także związany z Górnikiem Polkowice, Okocimskim Brzesko i ŁKS-em, z którego to w zimie trafił do Niecieczy.

W barwach pierwszoligowca nie rozegrał jednak żadnego meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy