OFICJALNIE: Bryła w Chrobrym

OFICJALNIE: Bryła w Chrobrym
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów poinformował o pozyskaniu Patryka Bryły.

Sezon zaplecza Ekstraklasy dopiero się zakończył, jednak władze Chrobrego nie zamierzają próżnować. W środę poinformowano o pierwszym wzmocnieniu.

Do drużyny prowadzonej przez Ivana Đurđevicia dołączył Patryk Bryła. Z nowym pracodawcą podpisał umowę, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Skrzydłowy to wychowanek Zagłębia Lubin. W swojej karierze był także związany z Górnikiem Polkowice, Okocimskim Brzesko i ŁKS-em, z którego to w zimie trafił do Niecieczy.

W barwach pierwszoligowca nie rozegrał jednak żadnego meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy