Oficjalnie: Brzyski w Legii

Oficjalnie: Brzyski w Legii
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Legia Warszawa

Tomasz Brzyski rozwiązał kontrakt z Polonią Warszawa i niedługo potem został potwierdzony jako nowy nabytek Legii, z którą podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o sześć miesięcy.

30-letni lewy obrońca na dobre zaistniał w Ekstraklasie dopiero po transferze do Ruchu Chorzów w 2008 roku. Szybko zyskał miejsce w pierwszym składzie i był jednym z najważniejszych zawodników Niebieskich.

Na Konwiktorską trafił w styczniu 2010 roku. W barwach Polonii zdążył rozegrać 42 mecze ligowe.

Za sobą ma także debiut w reprezentacji Polski. W 2010 roku uczestniczył w Pucharze Króla Tajlandii, w którym wystąpił w dwóch meczach - z Danią i Tajlandią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy