OFICJALNIE: Bułka podpisał nowy kontrakt z PSG i udał się na wypożyczenie

OFICJALNIE: Bułka podpisał nowy kontrakt z PSG i udał się na wypożyczenie fot. PSG
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PSG I Cartagena

Marcin Bułka spędzi najbliższe miesiące w Cartagenie.

Polski bramkarz podpisał nowy kontrakt z Paris Saint-Germain, który będzie ważny do 30 czerwca 2025 roku. Jednocześnie paryżanie zdecydowali się wypożyczyć go na sezon do Cartageny. Bułka ma się w niej ogrywać, o co byłoby mu trudno nad Sekwaną.

Młodzieżowy reprezentant Polski, który wcześniej szkolił się w Chelsea, do tej pory rozegrał dwa spotkania w pierwszym zespole PSG. Jeden z występów zanotował na początku tego sezonu. Paryżanie przegrali z Lens 0:1. Niestety to błąd popełniony przez Bułkę przesądził o porażce mistrza Francji.

Cartagena jest beniaminkiem Segunda División. Po trzech kolejkach sezonu 2020/2021 ma na koncie jeden punkt.

Bułka jest drugim młodzieżowym reprezentantem Polski, który trafił dzisiaj do nowego zespołu. Wcześniej potwierdzone zostały przenosiny Kamila Grabary do Aarhus GF.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy