OFICJALNIE: Burke w Deportivo Alavés

OFICJALNIE: Burke w Deportivo Alavés
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Deportivo Alavés

Deportivo Alavés poinformowało o pozyskaniu Olivera Burke'a.

22-latek nie był zadowolony ze swojej pozycji w drużynie West Browich Albion, dlatego postanowił rozejrzeć się za innym miejscem. Pomocną dłoń wyciągnęło do niego Deportivo Alavés.

Szkot przeprowadza się do La Liga na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Nie znalazła się w niej opcja wykupu.

- On potrzebuje minut. U nas mógłby mieć problem z regularnymi występami. Mogłem mu powiedzieć, żeby został i walczył, lecz to samolubne z mojej strony. Lepiej niech gra w Hiszpanii i wraca silniejszy — powiedział menadżer WBA, Slaven Bilić.

Burke trafił na The Hawthorns z Lipska w 2017 roku. Od tamtej pory nie może sobie jednak wywalczyć miejsca w składzie. Poprzednie sześć miesięcy spędził na wypożyczeniu w Celticu.

Od początku tego sezonu rozegrał trzy mecze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy