OFICJALNIE: Bušuladžić w Atrómitosie

OFICJALNIE: Bušuladžić w Atrómitosie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PAE Atrómitos

Azer Bušuladžić wraca do Atrómitosu po rozwiązaniu umowy z Arką Gdynia.

28-latek trafił do Polski latem minionego roku z Atrómitosu. Pomimo tego, że przedstawiano go, jako jedno z najciekawszych wzmocnień tego lata, on zawiódł i nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

To doprowadziło do tego, że na początku stycznia działacze Arki Gdynia zdecydowali się na rozwiązanie z nim kontraktu. Zawodnik przystał na polubowne rozstanie.

Na znalezienie sobie nowego miejsca Bośniak nie musiał czekać zbyt długo. Bardzo szybko zainteresował się nim ponownie Atrómitos, do którego postanowił wrócić.

We wtorek przeszedł on testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

W obecnym sezonie Bušuladžić rozegrał w Ekstraklasie 14 meczów. Zanotował w tym czasie jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy