OFICJALNIE: Bušuladžić w Atrómitosie

OFICJALNIE: Bušuladžić w Atrómitosie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PAE Atrómitos

Azer Bušuladžić wraca do Atrómitosu po rozwiązaniu umowy z Arką Gdynia.

28-latek trafił do Polski latem minionego roku z Atrómitosu. Pomimo tego, że przedstawiano go, jako jedno z najciekawszych wzmocnień tego lata, on zawiódł i nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

To doprowadziło do tego, że na początku stycznia działacze Arki Gdynia zdecydowali się na rozwiązanie z nim kontraktu. Zawodnik przystał na polubowne rozstanie.

Na znalezienie sobie nowego miejsca Bośniak nie musiał czekać zbyt długo. Bardzo szybko zainteresował się nim ponownie Atrómitos, do którego postanowił wrócić.

We wtorek przeszedł on testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

W obecnym sezonie Bušuladžić rozegrał w Ekstraklasie 14 meczów. Zanotował w tym czasie jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Juventus wybrał Pirlo! Juventus wybrał Pirlo! Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy