Oficjalnie: Butland wypożyczony

Oficjalnie: Butland wypożyczony
Redakcja
Redakcja
Źródło: Barnsley FC

Jack Butland, bramkarz Stoke, udał się na 93-dniowe wypożyczenie do Barnsley.

Butland przeniósł się w styczniu bieżącego roku za ponad 3 miliony z Birmingham do Stoke, jednak "The Potters" postanowili, że Anglik zostanie na wypożyczeniu w "The Blues" do końca sezonu. W trwającej kampanii Butland nie wystąpił w żadnym meczu dla Stoke, a w spotkaniach ligowych ani razu nie zajął miejsca choćby na ławce rezerwowych. To wszystko spowodowało, że 20-latek, który ma już za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Anglii, jest bardzo pozytywnie nastawiony do gry w Barnsley. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Butland zadebiutuje już w najbliższym spotkaniu, ponieważ Luke Steele dochodzi do siebie po kontuzji pleców.

Oto, co powiedział Butland po ogłoszeniu jego wypożyczenia do Barnsley:

- Początek sezonu był trudny i ja nie grałem tyle ile bym chciał. Ciężko pracowałem i naprawdę nie mogę się doczekać, żeby dawać z siebie wszystko podczas gry dla Barnsley. Gra jest dla mnie najważniejsza. Dzięki niej możesz zbierać doświadczenie i uczyć się na swoich błędach. Wiedziałem, że nie trafię prosto do pierwszego zespołu Stoke. Jestem jeszcze młody i wciąż się uczę. Przybycie do Barnsley to kolejny krok i nowe wyzwanie - zakończył Butland.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy