Oficjalnie: Butland wypożyczony

Oficjalnie: Butland wypożyczony
Redakcja
Redakcja
Źródło: Barnsley FC

Jack Butland, bramkarz Stoke, udał się na 93-dniowe wypożyczenie do Barnsley.

Butland przeniósł się w styczniu bieżącego roku za ponad 3 miliony z Birmingham do Stoke, jednak "The Potters" postanowili, że Anglik zostanie na wypożyczeniu w "The Blues" do końca sezonu. W trwającej kampanii Butland nie wystąpił w żadnym meczu dla Stoke, a w spotkaniach ligowych ani razu nie zajął miejsca choćby na ławce rezerwowych. To wszystko spowodowało, że 20-latek, który ma już za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Anglii, jest bardzo pozytywnie nastawiony do gry w Barnsley. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Butland zadebiutuje już w najbliższym spotkaniu, ponieważ Luke Steele dochodzi do siebie po kontuzji pleców.

Oto, co powiedział Butland po ogłoszeniu jego wypożyczenia do Barnsley:

- Początek sezonu był trudny i ja nie grałem tyle ile bym chciał. Ciężko pracowałem i naprawdę nie mogę się doczekać, żeby dawać z siebie wszystko podczas gry dla Barnsley. Gra jest dla mnie najważniejsza. Dzięki niej możesz zbierać doświadczenie i uczyć się na swoich błędach. Wiedziałem, że nie trafię prosto do pierwszego zespołu Stoke. Jestem jeszcze młody i wciąż się uczę. Przybycie do Barnsley to kolejny krok i nowe wyzwanie - zakończył Butland.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy