Oficjalnie: Była gwiazda Barcelony trenerem w A-League. Ma już za sobą pierwszy transfer!

Oficjalnie: Była gwiazda Barcelony trenerem w A-League. Ma już za sobą pierwszy transfer!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Adelaide United

Guillermo Amor został szkoleniowcem Adelaide United, natomiast jego pierwszym transferem okazał się Eli Babalj.

47-letni Amor większość kariery spędził w Barcelonie, wygrywając z nią pięć razy mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Mistrzów w sezonie 1991/1992, czy też dwukrotnie Puchar Zdobywców Pucharów. Po pożegnaniu z boiskiem pracował w stolicy Katalonii w roli trenera grup młodzieżowych i dyrektora technicznego akademii. W Australii zjawił się rok temu, gdy przejął stanowisko dyrektora technicznego Adelaide. Teraz zostaje trenerem, zastępując Josepa Gombau, który przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych.

Pierwszą transakcją za panowania Amora jest wypożyczenie z AZ Alkmaar Eliego Babalja. 23-letni napastnik, urodzony w Sarajewie, ale grający dla Australii, nie radzi sobie w Holandii i liczy na większą liczbę minut w barwach United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy