OFICJALNIE: Cafú zostaje w Legii Warszawa

OFICJALNIE: Cafú zostaje w Legii Warszawa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Metz | Legia Warszawa

FC Metz poinformowało, że Legia Warszawa zdecydowała się skorzystać z opcji transferu definitywnego Carlosa Miguela Ribeiro Diasa, znanego bardziej jako Cafú.

Portugalski zawodnik trafił na polskie boiska w lutym 2018 roku. Wówczas „Wojskowi” wypożyczyli go na półtora sezonu i zachowali sobie możliwość transferu definitywnego za kwotę 800 tysięcy euro.

Przez ten czas środkowy pomocnik wystąpił w 50 meczach, strzelił dziewięć goli i zanotował sześć asyst. To przekonało dyrekcję stołecznego klubu do przedłużenia z nim współpracy.

FC Metz zdążyło już poinformować, że Legia Warszawa zdecydowała się wykupić Cafú. Wicemistrzowie Polski także przekazali, że 26-latek zostaje przy Łazienkowskiej. 

Nim gracz o doskonałych warunkach fizycznych trafił do stolicy Polski, a wcześniej do Metz, grał w zespole młodzieżowym Benfiki, Vitórii Guimarães oraz Lorient. Łącznie w Ligue 1 zgromadził na swoim koncie 28 występów. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy