Oficjalnie: Caicedo w Al-Jazirze

Oficjalnie: Caicedo w Al-Jazirze
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Al-Jazira Club

Al-Jazira uprzedziła kilka europejskich klubów ściągając do siebie nowego zawodnika: Felipe Caicedo.

Felipe Caicedo w ostatnim czasie znajdował się na celowniku Valencii. Ekwadorczyk zdecydował się dłużej nie pozostawać w Europie i zamienił rosyjski Łokomotiw Moskwa na arabską Al-Jazirą. Już w wieku osiemnastu lat trafił z malutkiego ekwadorskiego klubu Rocafuerte do FC Basel. Ze Szwajcarii odszedł po dwóch latach w 2008 roku, przenosząc się do Manchesteru City. Od tamtej pory grał jeszcze w Sportingu CP, Maladze CF, Levante i ostatnio stolicy Rosji. 
 
Ekwadorczyk został zaprezentowany razem z brazylijskim pomocnikiem Jucileiem. Występował on ostatnio w Anży Machaczkale. 25-latek jest pomocnikiem, a do stolicy Dagestanu trafił z Corinthians. Rosły Brazylijczyk jest wychowankiem Malucelli. W 2010 roku zaliczył dwa występy w reprezentacji „Canarinhos”. O jego transferze pisaliśmy tutaj.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy