Oficjalnie: Caicedo w Al-Jazirze

Oficjalnie: Caicedo w Al-Jazirze fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Al-Jazira Club

Al-Jazira uprzedziła kilka europejskich klubów ściągając do siebie nowego zawodnika: Felipe Caicedo.

Felipe Caicedo w ostatnim czasie znajdował się na celowniku Valencii. Ekwadorczyk zdecydował się dłużej nie pozostawać w Europie i zamienił rosyjski Łokomotiw Moskwa na arabską Al-Jazirą. Już w wieku osiemnastu lat trafił z malutkiego ekwadorskiego klubu Rocafuerte do FC Basel. Ze Szwajcarii odszedł po dwóch latach w 2008 roku, przenosząc się do Manchesteru City. Od tamtej pory grał jeszcze w Sportingu CP, Maladze CF, Levante i ostatnio stolicy Rosji. 
 
Ekwadorczyk został zaprezentowany razem z brazylijskim pomocnikiem Jucileiem. Występował on ostatnio w Anży Machaczkale. 25-latek jest pomocnikiem, a do stolicy Dagestanu trafił z Corinthians. Rosły Brazylijczyk jest wychowankiem Malucelli. W 2010 roku zaliczył dwa występy w reprezentacji „Canarinhos”. O jego transferze pisaliśmy tutaj.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy